„HamWiki:Névjegy” változatai közötti eltérés
Ugrás a navigációhoz
Ugrás a kereséshez
| 1. sor: | 1. sor: | ||
| − | A | + | == Célok == |
| + | |||
| + | A HamWiki egy magyarországi rádióamatőr tudásbázist hivatott létrehozni. | ||
| + | |||
| + | Ezen oldalon keresztül a rádióamatőrök közös összefogással szócikkek formájában megosztják az általuk összegyűjtött tudást egymással, ezáltal gyorsítva fel az önképzés folyamatát. | ||
| + | |||
| + | == Technikai háttér == | ||
| + | |||
| + | * A wiki.ham.hu szervere egy 2x300MHz Sun UltraSparc2, 1.5GB RAM, amit HA8FN Lacitól kaptunk. | ||
| + | * Az operációs rendszere Solaris 10, aminek a bekonfigurálásánál sokat segitett nekünk Laci. | ||
| + | * Az adatbiztonságról egyidejűleg több lemezre történő adatrögzítés és több független számítógépre naponta történő biztonsági mentés gondoskodik. | ||
| + | |||
| + | == Szerverüzemeltetők == | ||
| + | |||
| + | * [[User:ha1dfo|HA1DFO]] Döme | ||
| + | * [[User:HG2ECZ|HG2ECZ]] Zsolt | ||
| + | |||
| + | == Lapszerkesztők == | ||
| + | |||
| + | Lásd a szócikkek felett a "Laptörténet" fülön. Köszönet nekik az anyagok publikálásáért, javításáért. | ||
A lap 2006. július 5., 12:36-kori változata
Tartalomjegyzék
Célok
A HamWiki egy magyarországi rádióamatőr tudásbázist hivatott létrehozni.
Ezen oldalon keresztül a rádióamatőrök közös összefogással szócikkek formájában megosztják az általuk összegyűjtött tudást egymással, ezáltal gyorsítva fel az önképzés folyamatát.
Technikai háttér
- A wiki.ham.hu szervere egy 2x300MHz Sun UltraSparc2, 1.5GB RAM, amit HA8FN Lacitól kaptunk.
- Az operációs rendszere Solaris 10, aminek a bekonfigurálásánál sokat segitett nekünk Laci.
- Az adatbiztonságról egyidejűleg több lemezre történő adatrögzítés és több független számítógépre naponta történő biztonsági mentés gondoskodik.
Szerverüzemeltetők
Lapszerkesztők
Lásd a szócikkek felett a "Laptörténet" fülön. Köszönet nekik az anyagok publikálásáért, javításáért.